Listopad 2011

hair colour.

27. listopadu 2011 v 18:00 | Claire Wayland |  other things
čím dál víc mě láká obarvit se na blond, na tu platinovou. chtěla bych hustý melír a dole to nechat malinko tmavší. jenže..vlasy už tak mám hrozně zničené žehlením, musela bych to často přebarvovat, protože jestli se mi něco nelíbí, tak jsou to odrosty, musela bych si zesvětlovat obočí..má to tolik mínusů, ale i tak mě to láká. chtěla jsem se zeptat jestli je to někdo, kdo umí přes photoshop, nebo jiný program přebarvit vlasy na blond.? ne na tu žlutou, to umím taky..já amatér:D
a další otázka, jakou máte zkušenost se stahováním z hnědé barvy na platinovou blond?
Tumblr_lrojokxdxb1qditg7o1_500_large
Tumblr_lm48p4gysj1qk68h3o1_500_large
na té blond, ale nějak extra netrvám, proto vám tu dám i fotky s jinými barvami a chtěla bych vás poprosit, abyste mi psali do komentářů číslo/a fotek, u kterých si myslíte, že by mi ta barva slušela. děkujii.))
1) blond
Tumblr_lu7ovygkuc1qi1c55o1_500_large
Tumblr_lsgb3lvusu1r1awepo1_1280_large
2) hnědá s nádechem červené(?)
Tumblr_lk04k8gpri1qiut6to1_500_large
Tumblr_lu3xtyaw9x1qgy1zjo1_500_large
Tumblr_lr2h0f8pqy1qaqeleo1_1280_large
3) černá
Tumblr_lqmy937ove1qcau0ro1_500_large
4),, zrzavo"-hnědá
Tumblr_ltbi4tpbrp1qmwd8to1_500_large
5) jiná barva - napište přesně která.)
předem děkuji za všechny vaše komentáře a názory;*

tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře.

21. listopadu 2011 v 20:22 | Claire Wayland |  best of music
není nad to mít nejlepšího kamaráda, kterému můžete říct cokoliv a on vám vždy poradí, rozesměje..
není nad to mít starou dobrou kamarádku, která z každé katastrofy udělá blbost, které se společně zasmějete..
není nad to mít kluka, který není váš, ale cítíte, že by mohl být, že chcete..
není nad to mít spolusedící, která i přesto, že je s vámi skoro pořád, nemá vás dost..
není nad to, že i když vaše rodina stojí za nic, rozpadá se, pořád máte milující babičku s dědečkem..


není nad to, zpívat si 3 hodiny dokola stejnou písničku..

tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře,
dělat si nároky na tvoje polštáře
sahat ti pod sukni, kousat tě na ruce
dělat ti snídani, říkat ti vopice.
platit ti výdaje, prdět si ve vaně
kvůli tvé pověsti porvat se v hospodě
nosit ti lekníny, vrtat ti police.
jsme časem kalený šrouby a matice..

♥ ♥ ♥

SOBOTA, 19.11.2011

20. listopadu 2011 v 0:05 | Claire Wayland |  cool story, bro
je 23:40 a píšu článek a to jsem chtěla jít spát v 10. nějak se nezadařilo no. a zítra se též nezadaří, smůla no. jelikož mám blog od toho abych si tu 'archivovala' všechny svoje vzpomínky a zároveň se vypsala z toho jak mi zrovna je, tak to sem prostě musím napsat. po taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle dlouhé době mám zase ty známé 'motýly v břiše', žaludek jak na vodě, ale v tom nejlepším slova smyslu.
srdce mi buší jak kdybych měla dostat infarkt, ale přitom je mi skvěle. neznám lepší pocit! / to bude asi tím že není lepší pocit. tak jo, asi je..a to ten, když víte, že vás někdo miluje a vy milujete jeho, ale ten zatím neznám..co není může být..a snad i bude..bože je mi tak úžasně..tak moc se těším na zítřejší večer..tak moc se mi líbí.) pořád dokola si čtu tu samou smsku od něj..to jedno slovo. to jak mě oslovil. bože..mám 100 chutí po něm skočit, ale zároveň mám takový zvláštní pocit..nejspíš se stydím i když to není ono..mám 1564652526547625612461243 pocitů, ve kterých se nevyznám, jen vím, že je mi skvěle.:*
Tumblr_lbbdbksdlp1qcrza7o1_500_large
jo a ještě k předešlému článku..moc si vážím toho, že jste mi napsali váš názor. jste nejhodnější.)) postel už je objednaná, barva koupená / bude to taková mezi 2. a 3. ještě si doobjednám tapetu na jednu stěnu a dokoupím všechny doplňky, jako je..povleceni, polstare, deka, záclony, a tady to..znáte to. ty budou pravděpodobně v kombinaci hnědé a světle růžové. budu mít krásný pokoj no, už se těším:* tak dobrou noc miláčci.
Tumblr_ltluzhc8vl1r3zfqdo1_500_large
ps: děkuji za dnešní/včerejší návštěvnost, doufám, že bude růst, nebo aspoň zůstane stejná.))

PÁTEK, 18.11.2011

18. listopadu 2011 v 21:42 | Claire Wayland |  cool story, bro
Klárinka takhle při pátku není na akci, yahoo. doma mají radost. jsem jejich nejhodnější holčička pro jednou)) nemít ale ty horečky, uvidí mě až zítra. vybírám si věci do nového pokoje. postel už je vybraná díky E.)
ale stejně vám ji tu dám. dál bych potřebovala trochu poradit s barvou stěny a doplňků. budete nejhodnější, když mi napíšete do komentářů čísla a písmena.
tak do toho bobánci:*

STŘEDA, 16.11.2011

16. listopadu 2011 v 22:20 | Claire Wayland |  cool story, bro
nějak nepřidávám poslední dobou..čím to asi bude viď. jako vždy, škola, není čas a dalších 154631564251356 problémů. výmluv už stačilo. co nového? jsem bez mobilu, který jsem měla měsíc (joo byl to krásnej mobil). neptejte se proč, jsem prostě kráva. za další..takové to heslo: NEVER SAY NEVER je fakt pravdivé, a tež se neptejte proč / jsem děsně tajná totiž,)) vstávala jsem dva dny po sobě na pátou, výborný,) jinak škola ale pohodys. třídní zchůzky dopadly nad očekávání dobře. nebyla jsem z toho nějaká mimo že, jak většina.
Tumblr_lm37ymoydh1qc6amko1_500_large
stejně je nejkrásnější prostě♥.
skoro každý si nezapomněl napsat na fb statusek jak to bude hrozné, že jsou třídní zchůzky. mají se učit a ne si psát nesmyslný statusy viď / ha, dělám jak kdyby všechny moje statusy měli smysl a já pobrala všechen rozum světa,) celá já!;D co se ostatního týká..jsem zamilovaná..nejsem. zatím, možná? každopádně ho mám ráda a to dost a to jsme ani nebyli venku, tak snad už konečně..)) těším se, ne že ne a nemám strach..kecám:D no nic smradi, dám vám tu jeden vydařený vtípeček, nějakou písničku, obrázek a půjdu se pěkně zabalit do peřin a lehnu si k televizi, dobrou čuníci. užijte si státní svátek))
ta písnička mi vždycky zlepší náladu, zazpívám si a zatuncuju a je mi fajn;D
19f18c4283dyqqmni_46829_78c3d242b4_large
chci ty plavky / obyčejné ale mě se líbí a chci teplo!

Kamarádka se svěřuje kamarádce:
"Tak sem si pořídila tchoře."
"A proč?"
"Dobře líže."
"No dobře ale co ten smrad?"
"První tejden blil, ale už si zvyk ...."
boha. :DDDDD

PÁTEK, 4.11.2011

4. listopadu 2011 v 21:45 | Claire Wayland |  cool story, bro

without you.

_______________________________________________________________________________________

první trenál, jedním slovem skandál:D nic mi nešlo, ale cajk, však já si tu reputaci časem napravím;D doufejme.. škola dneska na klid. dokonce jsem byla v matice pochválena, že tomu skvěle rozumím, takžee..aplaus:D
Tumblr_lu48qmyvda1qbl6rio1_500_large
rada pro dnešní den zní: nikdy si nezapomeňte nabít mobil, když si po škole s někým dáváte sraz a už vůbec ne, když to tam neznáte;D málem mi přimrzla prdel k lavičce za tu půlhodinu čekání a to dneska ani nemrzlo, jak zajímavé že:D ..
jsem hotová. tak dobře, zdravě unavená. divný. po asi 46554214368735 letech ;) no nic dneska žádný TVD, ani 90210, jdu spát. zítra brzo vstávám. je akce v Olympii, tak čusík:*
_______________________________________________________________________________________

http://www.formspring.me/clairewayland


ČTVRTEK, 3.11.2011

3. listopadu 2011 v 20:43 | Claire Wayland |  cool story, bro

Believe in yourself.

_______________________________________________________________________________________

Dnešek byl ták užasný den, jak už dlouho ne. Hned jak jsem vešla do školy se mi zlepšila nálada a drží se až do teď.)) Divný, já vim, mít dobrou náladu ze školy, ale je fajn, mít se ve škole fajn. Dneska jserm se zas málem počůrala smíchy, poslední dny je to pořád. Většina lidií má teď takový ty tradičně zkažený podzimní nálady a já jsem zas jak ve svým živlu a to podzim moc nemusím. S Terezkou jsme dneska hodinu objížděli Brno, protože nám ujel vlak a viděli jsme úplně krásnýho kluka a bydlí stejně jak náš spolužák, takžee číslo chci;D Jak už jsme byli vlakem skoro doma, přesedli jsme se z takové té předsíně jak je ve vlaku normálně do kupéčka, kde vedle seděli nějací s prominutím imbecilové. Kluk a holka asi kolem 15-16. No hey, jestli jste někdy viděli někoho s vylízaným xichtem/ jako, že už podle obličeje vypadali na největší vymaštěnce, tak tihle byly ještě horší. Je fajn, když si sednete oni se na vás podívají pak střelí gumičku z okna a smějou se každýmu vašemu pohybu na celej vlak. Piič. Taký nervy jsem neměla dlouho.:D prostě, nešlo se jim nesmát:D Oni se smáli nám, my jsme se smáli tomu jak jsou nehorázně vymaštěný a ještě tomu jejich smíchu, to byl zážitek to vám teda povim:D Smála jsem se celou cestu domů a ještě teď se usmívám. Fak výbornej zážitek:D Asi z toho mýho popisu nic nechápete, ale to nejde popsat, to byste museli vidět;D
Tumblr_ltnwqt6lyu1qg8h06o1_500_large
U nás jsme potkali u Alberta moje bývalé spolužáky. Jeden šel o berlích, proč né viď, on byl vždycky tak trochu gramla, ale nic ve zlým;D Pěkně jsme si pokecali o škole, ale i o jiných věcech a došlo mi, že mi vlastně ta třída docela chybí. Byli jsme na houby kolektiv, ale stejně to mělo něco do sebe. Teď už se ani nevídáme:/ Jak jsem došla domů, tak jsem zjistila, že je nový díl PLL, který jsem ještě neviděla a musím říct, že byl takový, no nevim, asi jsem čekala víc..ale těším se na další. Teď si půjdu lehnout do vany, pak se kouknu na televizi a tak v 8 mám v plánu jít spát. I když to mám v plánu už od svých 10ti let a ještě se mi nezadařilo, ale třeba právě dneska bude můj den D!
Tumblr_lty8y0zidg1r18olao1_1280_large
:D Zítra máme na devět, takže si fajně pospím do 7, YES!!:D Pánebože, já mám tak úžasnou náladu:D Tak mi držte zítra palce, bo mě čeká první trenál, tak ať mi to jde. Poslední dobou jsem ale nějaká jistá v tom co dělám, tak třeba mi to vydrží. Mohlo by. Je to důležitý, v mnoha věcech..Tak jo pusinky;D pac a pusu Vaše Claire:*
_______________________________________________________________________________________

http://www.formspring.me/clairewayland


STŘEDA, 2.11.2011

2. listopadu 2011 v 15:53 | Claire Wayland |  cool story, bro

Hey idiot, I love you:*

_______________________________________________________________________________________

Já tu školu seru miláčci:D Ne fakt ale, včera jsem strávila celý odpoledne s učením a že by to mělo nějaký výsledek se říct nedá. Ani ten počítač jsem nezapla a toho budu nadosmrti litovat, bo to byli nejztracenější 4 hodiny mýho života:D 3 hodin učení NOSu a něco přes hodinu Bio. Bio bude tak na 3 a NOS jsem přepálila no:D Servus učení! Stejně mám stejné známky když se neučím, jak když se učím, tak na co si budu kazit odpoledne že;) Ta škola byla taky důvod mé neaktivity, ale tomu jsem právě učinila rázný konec, jak jste asi pochopili;D Krom těch testů byl dnešek fajn. S B. a T. jsme brečeli smíchy a to zažívám málo s kým, takže thanks bejb:*
Tumblr_ltyyvhtgzp1qb8pybo1_500_large
Jinak není moc co psát. Jedu pořád ten otravný školní režim, to znamená: ráno v 5 vstanu, v 6 jdu na vlak, od 7 škola, kolem 3 jedu domů a odpoledne ani nevnímám, bo hrozně rychle utíká. Ta tma venku už od 5ti mě zabíjí:D Úplně ospalá jsem pořád, vy ne?? Jo a pište mi do komentářů nějaké dobré filmy, jakýkoliv druh. Tak se mějte krásně a až mě napadne něco, co bych vám tu mohla dát, tak to tu dám (kdo by to byl čekal viď:DD). Snad to bude ještě dneska. Tak jo, ciao:*
_______________________________________________________________________________________

http://www.formspring.me/clairewayland