Prosinec 2011

miluju..

27. prosince 2011 v 22:14 | Claire Wayland
..svoje úžasné přátele. jsou tak skvělí. hodní. zlepší mi vždycky naládu a jim prý též. nikdy se s nima nenudím. dá se s nima mluvit o všem. díky za to, že je mám. nejsem ten typ co má všude milion známých, jsem spíš ta, která má sice pár, ale zato úžasných kamarádů.
Tumblr_lia1aryhkq1qd1v4no1_500_large
dneska byl úžasný den. dopoledne jsem se válela v posteli s povinnoučetbou (fůůůj:D), ale odpoledne jsem si to krásně vynahradila. s K. jsme obešli celé město snad. spráskala jsem tolik jídla a utratila tolik peněz, jak snad nikdy:D. mám díky ní tak úžasnou náladu. takhle jsem se nesmála už nějakou tu dobu:DDD. ještě teď se nad tou obrazovkou přiblble usmívám;D. a zítra Brnoo. yahoo.:D roprášit peníze za narozky, které jsem ještě neměla. fakt supiš.:D chci si koupit milion věcí, ale myslím, že ty peníze mi budou stačit tak na 2 věci z těch všech.:DD
Tumblr_lg7xoi0jqb1qfc8w5o1_500_large
taky plánuju novou barvu, protože z toho posledního barvení nezjsem zrovna nadšená (mám ty vlasy téměř černé). chci takové světlé hnědé, hodně světlé, tak uvidím jak to chytne. teď přeji dobrou noc :* konečně po 100 letech brzo spát;D

25.prosince 2011

25. prosince 2011 v 13:38 | Claire Wayland |  cool story, bro
včera jsem Vám ani nestihla popřát šťastné a veselé, ale věřím, že jste si ty Vánoce i tak užili ;D. já si je teda užila ,)) co se týče dárků, včera jsem žádný nedostala a to proto, že jsem šechny měla už před Vánoci. mám novou postel, nový mobil a bundu. takže předčasný Ježíšek byl víc než štědrý. co jste dostali vy.? jinak včera/dneska jsem usla až kolem 3 ráno. jelikož bydlím na hlavní ulici, tak jsem měla tu ,,skvělou" možnost poslouchat od 11 do 3 ty dementní ožralce co na sebe pořvávali přes celou ulici. fak pecka. nechápu, že se i na štědrý den může jít někdo ožrat. jako jasně, pár panáku na dobrou náladu s dá každý, ale tady ti byli uplně na kaši. co jsem se dívala z okna, tak ten jeden nám lezl před barákem po chodníku po čtyřech a o ostatních raději nemluvím. jinak co se týká těch dárků, chtěla jsem vám jen připomenout, co je o Vánocích a vlastně celý rok nejdůležitější (viz.můj status na FB)..
Tumblr_lwml1mosjw1qebenwo1_500_large

,,tak jste dementi.? jasně no, stěžujte si že jste dostali ,,jen" ponožky a 465165455161523 dalších věcí, ale nedostali jste iPhone a nevim co ještě. buťe rádi za to, že jste byli s rodinou a v teple domova. ne každý má tenhle luxus. a navíc, nikdy nevíte, kdy o tohle všechno můžete přijít (ne,že bych to někomu přála).." (Klára H.)

Tumblr_lml5nqhcoq1qb0fw4o1_500_large
přidám vám tu ještě pár Vánočních písniček a jdu pokračovat v předělávání mého nového pokoje. musím tu mít uklizeno, bo mi odpoledne příjde T. a bude tu spát, takžee..tešing. mějte se krásně a užívejte prázdniny. čao :*
tuhle jsme zpívali v angličtině.) hrozně se mi líbí, ani nevím proč..a ten klip. příjde mi skvělej.) a je tam Justin♥ . ;D
další s Justinem, skvělej klip podle mě. ta holka je úplně krásná a vůbec jí nezávidím to jak se tam s nim ocucává žejo:D.
určiě znáte, stará, ale přesto skvělá a hlavně..tohle je originál. nemám ráda ty přezpívané verze např. od Hilary Duff. ta to jen kazí, bez urážky.:D
All I want for Christmas is YOU.!! kdo by neznal, kdo by se v tom textu nenašel, viď ;))
byla v reklamě na Coca Colu mám takový pocit.).

christmas time.

22. prosince 2011 v 18:06 | Claire Wayland |  cool story, bro
co nového (Adámkovi).?? za tu dobu co jsem se neozvala moc věcí. začnu Vídní. tam jsme byli minulej pátek. se školou. jeli němčináři. já němčinu sice nemám (učím se španělsky), ale já nesmím nikde chybět, tak jsem jela též. ne že by nám tam chcalo, nebo tak viď.:D bylo to celkem fajn, víc to rozvádět nebudu. mám nabarvený vlasy na hnědo-černo. ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, ale teď se ta barva trošku vymyla a není to tak tmavé, takže se mi to začíná líbit. Vánoce. no letos to bude stát za houby, vážení. strmek nebude, kapr nebude (ne že bych ho někdy jedla, ale přidává na vánoční atmosféře) a sníh asi tež nebude. fajn. dneska jsme ve škole končili v ,,už" 11. už to není to co bývalo, ty oslavy Vánoc jak na základce. mám vymalovaný pokoj. teda zatím jen jednu stěnu ze dvou plánovaných. je to hezké. přemýšlím o barvě na futra a tak. něco co se hodí k fialové. asi růžová, nebo hnědá.
Tumblr_lwkdmtdorg1qjzvcco1_500_large
chce se mi hrozněspat. ráno jsem si to vstávání solidně nedávala. škola byla v pohodě. první hodinu jsme se normálně učili, měli jsme matiku, ale nic hrozného, mám toho učitele ráda (i když o něm celá škola říká jak je hroznej, pro mě je to skvělej člověk). druhou hodinu jsme měli španělštinu a učitelka nám pouštěla na Youtube španělský koledy. ale srandy u toho, jak nikdo neznal ty slova a jak to začli ovládat, tak kluci ,,zpívali" na celou školu:D.
jedna z koled co jsme zpívali - miluju španělštinu!!♥
pak jsme měli třídní ,,besídku" kde jsme si dali pár dárku,(fakt jen pár, protože většina lidí si dárk nedávala):D zazpívali si česky i anglicky, zahráli pár scének a šlo se domů. Já s Terezkou jsme si dali. já jsem jí koupila krém na ruce a tělové mléko (obojí úžasně vňělo) a Terka mi dala takové ty gumové hodinky v černé barvě.)) thank you!♥ pak jsme šli s Terezkou, Barunkou, Tinkou, Davidem, Adamem, Honzou a druhým Honzou pokupovat nějaké dárky, pro jednoho jejich kamaráda na Svoboďák a pak do Váni do KFCčka.:D kluci nešetřili viď a dali si ten velký kyblík.:D já tam jak trapák s B-smartem, ale šetříme viď:D. neřikam že bych jim to celé nesežrala - miluju jídlo a obzvlášť to nezdravé.) teď jsem s dědečkem dala dohromady moji novou postel. začínám milovat svůj pokoj!♥ teď si pujdu lehnout a pustím si Já padoucha budu konečně odpočívat. a zítra zas nabitý program, takže užívejte tež.))
Tumblr_lwe5zv80vo1qesyguo1_500_large
Tumblr_lvxyicwwfr1qeojxio1_500_large

true love.

10. prosince 2011 v 19:28 | Claire Wayland |  videos, bitch
pořád čekám na někoho takového))
♥ ♥ ♥
..jediný co si fakt přeju na Vánoce))

NEDĚLE, 4.PROSINCE 2011

4. prosince 2011 v 21:58 | Claire Wayland |  cool story, bro
už na mě leze ta pravá vánoční náladička a s ní i větší nechuť k učení než doposud:D tento víkend jsem byla zas doma. co taky venku viď, když tam buď prší, nebo je mlha, že by se dala krájet:D poslouchám pořád dokola 'All I want for Christmas' od Justina a čekám než mi to začne lést na nervy. zatím mi to ale spravilo moji ne moc dobrou náladu.
mám chuť na perníčky a vanilkové rohlíčky..kdybych neopisovala celý den pitomej sešit do Biologie, možná bych je měla už i upečený no(z toho plyne ponaučení-nedělej ve škole bordel Klárino a zapisuj si všechno co naše ultra extra nudná slečna učitelka mele). tak příští víkend:D už snad.
1405801361_5_evau_large
tento týden to tu s články nebude asi nijak velkolepé:D nemám čas vůbec. zítra si jdu po škole vybrat matraci na novou postel (yahoo postel už mám doma♥.), pak strávím zas tak 5-6 hodin u protokolu do chemie, za který zas jako vždycky dostanu 5 (ne že bych byla jediná:D) no a pak se budu učit chemii na zkoušení+ matiku atd..stejně vás to nezajímá, já vim:D v úterý je to tak nějak podobné, středa-trenálos, čt-možná venek s D.:P(ale nic není jisté;DD), pá-zase trenál+nákupy(maybe). v sobotu dopo. jdu na basket a potom příjdu s M. k nám a uděláme si house párty ve dvou a večer seženem někoho ven a půjdem něco popít, už to potřebuju. těším se jak babka na důchod. teď si jdu přečíst neandrtálce do dějepisu (joo náš učitel fakt nikam nespěchá) a v 8 jsou Sněženky a machři..to mi připomíná..hrozně se těším na lyžák. nic milánci, jdu papik, česta, zduř :** jasně no, nejsem v pohodě.