Leden 2012

hahaha, no;)

31. ledna 2012 v 15:47 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
dneska vysvědčení že. plný fejsbuček toho zas. každý se chlubí, jak má 4787989090213 zameškaných hodin. yep, fakt frajírci. a ty známky.. pokud jde o mě..mám to půl na půl dvojky s trojkama a dvě jedničky - chemie, angličtina. jsem docelaa spokojená, ale druhé pololetí chci max. 1 trojku.? máte taky co zlepšovat? ve škole jsme měli končit 11:30, ale ti chytráci se rozhodli, že nám udělají požírní poplach..fajničko, trvalo nám to asi půl hodiny, takže kdyby fakt hořelo tak jsme v háji..pak ještě oběd, takže jsem doma byla asi ve 2...včera večer jsme byli se třídou v divadle a pak venkuu..taka kosa byla, že jsme všichni v 11 jeli domů, Z. mě poprskala vřelým kafem, B. nestihla chudák divadlo, tak přijela jen kůli toho aby s náma šla ven a M. s A. na začátku trošku přebrali:D ale fajně bylo...my s T. k nim na byt. usli jsme o pů 12 a vsávali jsme na 7..ale nestěžuju si. spala jsem dýl jak obvykle. před chvílí jsem si zapla PLL 2x17 a jak zrušili ty všchny přehrávače..haha, FBI, tak jsem si to pustila v nějakým novým a tam to trvá snad věčnost než se to načte.
dneska se nemám fajn. původně jsem chtěla jít ven, ale nechci být na někoho na kom mi záleží zbytečně hnusná, když za nic nemůže. tak jsem si vypla facebook a budu se dívat na nějaký film až dokoukám ty PLL a večer snad pojedeme s rodičema a se ségrou na večeři:) mějte se krásně)) ps: čím dál víc ho miluju.)

18.1.2012 / Prosím, zamiluj se do mě..

18. ledna 2012 v 16:33 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
čao.)jen co vám tu zase po sto letech nápíšu článek, vypnu notebook a půjdu se učit matiku.(sama vím že ne, ale dejme tomu, že se pro jednou překonám..) u toho si ale stihnu určitě udělat nehty, vypít tak litr kafe a zčeknout fejsbučik. celá já. na to pololetí bude fakt kupa fajných známek. hrůza ta škola. ale co se divím..od začátku roku jsem to s tím učením nikdy nějak nepřeháněla a teď to mám.:D mamka to naštěstí bere sportovně a moje trojčenky považuje za slušný výkon vzhledem k tomu, na jaké škole jsem.:D tak aspoň že tak. díky za ni.))
Hanna, mám ji nejraději z těch holek v PLL. to proto, že jsem v mnoha věcech stejná jako ona.
včera byl nový díl PLL, ale já neměla čas, takže dneska)) všude na blogu čtu jen samou chválu na Upíří deníky..joo, taky jsem z toho byla dřív úplně unešená, ale nějak ze mě to nadšení opadlo. je to pořád takové..jak to říct..to samé dokola. prostě už to není můj styl. je to na mě takový, až moc nereálný a to mě moc nebere..já mám raději takové ty seriály ,,ze života". dokážu se do toho líp vžít )) proto jsem si zamilovala 90210.! a taky PLL, i když..žádná taková ,,A" asi neexistuje, ale i tak se v tom seriálu, nebo spíš v některých těch postavách dost vidím,))
co se týká kluků..haa, jsem zamilovaná. hrozně moc ale. jestli to výjde tak přísahám, že mám všechno, co potřebuju ke štěstí. však vy se brzo dozvíte jestli to vyšlo nebo ne.)) mějte se krásně zlatíčka :**

AKTUALIZACE 24.1.2012 - dneska (za 3 hodiny) odjíždím na hory do rakouských Alp.))
budu tam do soboty, nevím jak to tam bude s netem, ale pokusím se vám něco napsat.
PS: s každým dalším venkem s NÍM zjišťuju, že jsem do něj čím dál tím víc zamilovaná..a on do mě pravděpodobně taky:))

pátek třináctého.

13. ledna 2012 v 17:32 | Claire Wayland |  cool story, bro
pro někoho den jako každý jiný a pro jiné zas den plný katastrof.:D já jsem letos v suchu, protože jsem celý den doma, nemá se mi prakticky co stát. mám vlastně spíš štěstí. kdybych šla do školy, tak mě nemine: přepadovka z matiky, ne zrovna dobře naladěná učitelka z Vv a poslech z Aj. komu to cpu že, když vás to nezajímá.:D niic, nemocná už téměř nejsem. v neděli snad s D. ven, tak doufám že všechno bude knečně fajn a já konečně šťastná )) Pátek 13 je myslím i horor, tak když mám dneska takovou odvážnou, tak se na to možná i kouknu..víte co pro efekt z tohoto dne;D mám nejlepší náladu. chci nový design. jsem na ntb, tu dělat nejde. haha, tak zas čekat na svůj kompl. yahoo, sněží. nevěděli byste to že. okna nemáte, já vím. mějte se kočičky, jdu k televizi. bye))

neděle.

8. ledna 2012 v 23:02 | Claire Wayland |  cool story, bro

tak zítra žádná škola. jsem nemocná, už od pátku dá se říct. i přes to, že mi v pátek nebylo zrovna nejlíp, šla jsem s holkama na stužkováč od gymplu. nějak jsem tyhle akce v našem městě vynechávala a chodila jsem jen do Brna. už vím proč. tady to je úroveň jak nikde. hruuza. vubec nechápu, proč mají za tím barem ceduli: osobám mladším 18ti let nenaléváme, ale jinak pohodys. ne že bych byla nějaká jeptiška, co o pití nic neví..ale když už v půl desáté je tam půlka ledí totálně na kaši, tak to mě docela chuť přešla. ve 12 jsme se s Terdou zbalili a já ji šla doprovodit. chudák, byla celá nasraná. byl v tom kluk, co jinýho. já si teď stěžovat nemůžu:)) další den, jak jsem vstala jsem nemohla mluvit a nic. byla jsem jak zbytá a to jsem nic nepila ani. haha, tyhle zabavičky pro příště vynechám. od soboty jsem u mamky. dneska jsem spala celej den vlastně. bolí mě hlava a mám zalehlý uši. zítra musím k doktorce, ale ve sředu nejpozději zase naklušu pěkně do školy. achjo, je to otrava, ale sama sis vybrala, že, tak nepyskuj Kláro.!:D jdsi zas lehnout. tak se mějte krásně))

2.ledna 2012 druhý článek.

2. ledna 2012 v 21:08 | Claire Wayland |  cool story, bro
jenom my dvě s Terinkou umíme chodit na procházku se psem bez psa.:D

Woq8uta9o_large
panebože, mám se tak skvěle.)) krásně nám ten rok 2012 začíná. jako bych to neříkala, že bude úžasný ♥. dneska nejdřív hodina v obchodě. Terinka mi představila kamaráda. to je kočička, že byste záviděli kdyby jste ho viděli.)) pak venkuu, drogerka-barva na vlasy..ani jedna z těch co jsem tu dávala, protože v našem ,,big city" mají fakt děsně široký sortiment, tak jsem si musela najít jinou:D. je to nejsvětlejší hnědá, tak uvidím jak chytne. doufá že to nedopadne jako moje poslední barvení na světlou. vypadala jsem jak sluníčko:D nebo spíš jak blbec:D.
nějaká zítřejší škola mě fakt nějak neštve.:D jsem pořád v režimu spaní do půl 1, tak jsem zvědavá jak zítra vstanu v 5.:D hoho, to bude ještě sranda.:D niic, jdu si na hlavu napatlat tu barvu, pustím si nový díl PLL, teda pokud už je a udělám si kafe. jo.!:D tak se mějte krásně jako já :**

2.ledna 2012 ..

2. ledna 2012 v 14:27 | Claire Wayland |  cool story, bro
nebuď tak pyšná na každého kluka, který tě chce. levné zboží, mnoho zájemců;)
3 hodiny s fyzikou mám konečně za sebou (budou z toho SNAD 4 jedinyčky,takžee :D..). jdu si udělat něco s obličejem a s vlasama a hurá za Terinkou do města. musím si jít koupit barvu, protože v té černé vypadám jak můra, takže pass. uvažuju o barvě od L´ORÉAL, ale nevím jakej odstín, tak poraťe prosím (do komentářů)..
A3
M3
734
600
630
o školy se mi ale zatraceně nechce. tyhle prázniny byly nějaké divné. to hnus počasí je pěkně zkazilo, ale co už..těším se na jarňáky. :D joo, řiju od prázniny do prázdnin. teda spíš přežívám.:D no nic, jdu se chystat, tak pište rychle ty barvy, ať si to stihnu přečíst než odejdu do města, předem děkuju.)) užívejte poslední den prázdnin.)

Nový rok.!!

1. ledna 2012 v 18:46 | Claire Wayland |  cool story, bro
no ahoj.)) tak jakého jste měli Silvestra.? já raději nemluvím, tak mě nena..štval skoro nikdo. ale nevadí že, zbytek roku bude dobrý. ne, bude skvělý. já to vím.) jinak přeji všem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.!
3063941aa5bb0ec6eb869af4901b5527_large