Březen 2012

27.3.2012 / Have a good time.

27. března 2012 v 21:55 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
zdravim miláčkové, zas po 876845278 letech. absolutně nic nestíhám. školu si nedávám, je jeden předmět kde mám celkem na hraně 4ku :/, takže mám co dělat..na každej den milion učení + nehlášené testy..nedávám si to celkem:D ale tak náladu mi to nekazí. s láskou se vidíme každej druhej, třetí den a stejně mi pořád chybí. s ním je všechno lepší. miluju jeho smích. jsem šťastná, když je on!! blog mám teď na posledním místě..promiňte..doženu to až budou přijímačky, velikonoční prázdniny a maturity:) o víkendu bych si taky mohla najít nějaký ten čas..jinak je mi fajn, pořád jsem šťastná a myslím že ještě dlouho budu :)

a co vy, jak se máte a co známky?

Tumblr_lhc4isisqy1qb6uqfo1_500_large
a pište mi tu co chcete za články. připravuju Hotel Paradise - 2.část + Co o mě nejspíš nevíte ;) nějaké další návrhy?

WHAT IS THE LOVE?

20. března 2012 v 23:30 | Claire Dalton, :* |  other things
Tumblr_m0ocowxtqd1r5wivoo1_500_large
..když milujete, když nemůžete celý den myslet na nic a nikoho jiného. ten pocit když ho vidíte a na tváři se vám objeví ten úsměv, který nedokáže vykouzlit nikdo jiný..když žárlíte - máte strach, že o něj příjdete, že si najde jinou, lepší..tvrdí vám, že jste nejlepší a že by neměnil, ale stejně je ve vás troška pochybnosti..něco, co vás užírá, ale vy to nemůžete smazat..i když by jste tolik chtěli..pořád nemáte tu jistotu..možná je to tím, že jste zklamaní z dřívějška a teď jste prostě jen opatrní..bojíte se, že příjdete o to, co je pro vás nejcennější..víte že milujete..nejste si ale jisti, že to tak má i ten druhý..věříte jeho slovům, ALE stejně jsou tam pochybnosti..to, když vám neodpovídá na zprávy a nevíte proč..možná jen není u počítače..nejspíš jsem přecitlivělá, ale co vím určitě je to, že MILUJU jako nikdy v životě..

a co vy. jste zamilovaní?

prožíváte to co já, nebo to máte jinak? jestli ano, tak v čem?))

18.3.2012 / Sunny day.))

18. března 2012 v 15:32 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
haa, dneska je tam zas krásně a já konečně můžu ven.)) miluju tohle počasí - není vedro ani zima, takové to příjemné teplo ♥. teď jsem u babičky, vybírám si nějaké nové mikiny na netu, tak kdybyste znali nějaké dobré stránky s oblečením, tak se nebudu zlobit, když dáte odkaz do komentářů;D. večer za Davčem♥. taky bych měla dělat něco do školy, ale vůbec nevím co - takže zas nic no, to je smůla:D. užívejte sluníčka a neseďte u netu - to můžete večer.;D bye :**
Tumblr_ly4gprkueq1qf3ok7o1_500_large

17.3.2012 / At Home.

17. března 2012 v 19:59 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
všichni někde na akcích a já zas gepím doma.:/ mamka mě nikde nepustila kvůli toho, že jsem byla nemocná a že by se mi to vrátilo. hmm..štěstím skáču do stropu. miláč teď někde kalí, vlastně ne - on nepije. ňuňa♥. rozhodla jsem se, že aspoň využiju toho, že jsem doma a udělám věci do školy ať mám zítra klid a můžu jít za ním.))
chtěla jsem se podívat na netu na včerejší díl HP. ale ještě ho tam nedali, tak si budu muset počkat. k minulému článku - koukám že nejsem jediný nadšenec do této reality show.:D potěšily mě vaše komentáře - určitě budu psát více článků na téma.)) deník není až tak záživný a už vůbec ne, když sedím doma a nic se neděje.:D takže..příští článek bude o lidech z blogu, které jsem si oblíbila,) zatial :**
PS: všechno se obrací k lepšímu - začínám milovat svůj život!.))

HOTEL PARADISE.

16. března 2012 v 17:49 | Claire Dalton, :* |  other things
jen tak mimochodem, zázrak se nekonal - jsem pořád nemocná. takže skvěj den s láskou budem muset přesunout:! na zítra doufám.)) a teď už k článku..
HOTEL PARADISE - myslím že většina z vás ví o co jde, ale pro některé, co to třeba neznají: je to nová reality show, která plní sny (prý:D). pokud jste někdy sledovali Vyvolené nebo Big Brothera, tak tohle je podle mého názoru vylepšená verze probíhající v úžasném prostředí Dominikánské republiky - v hotelu Casa Alegre (za 1 noc by jste tu zaplatili 1500 euro - těžký luxus co?). základem úspěchu v této soutěži je to, že k sobě máte partnera. pokud ne - soutěž opouštíte. výhra představuje celkem macatou(:D) částuku - 50 000 eur. více v Celém čláku..

14.3.2012 / Nemocná.

15. března 2012 v 0:30 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
jsem doma, - nemocná. bombičky spát 20 hodin denně. nechápu že se mi pořád chce. normálně spím tak 5 hodin denně..takže mamka má teď úžasné vtípky..že už jsem to prostě někdy dospat musela. no haha.:D mám horečky, takže mám na sobě 4658768754 vrstev oblečení + peřinu a deku..no humus vážení. doufám, že vy podctivě chodíte do školy.)) ..do pátku se musím vyléčit, protože chci vidět JEHO - fakt mi chybí zlatíčko:* týden jsme se zase neviděli..umačkám ho..nějak není co psát, jak jsem doma..takže pro dnešek by to stačilo.))

co plánujete na pátek (popř. na víkend) vy?.))Povinně shlédnout, Všichni !!

12. března 2012 v 22:27 | Claire Dalton, :* |  other things
dneska jsme ve škole měli přednášku týkající se AIDS, sexu a lásky..možná si říkáte..takových keců už jsem slyšel/a, zase další rádoby chytré kecy; nuda..taky jsem si to říkala, ALE..změnila jsem názor! oproti běžným přednáškám má tato něco do sebe. myslím, že snad každého člověka ty příběhy a zážitky chytnou za srdce..přednáška je pojata zábavnou formou (přestože jde o tak závažné téma) - určitě se nebudete nudit ..možná přenastavíte svůj žebříček hodnot (jako já!)..dávám to tu, protože o tomto tématu se zas až tolik nemluví a spousta lidí neví, co za následek může mít známost na jednu noc, nebo třeba jedna ,,pitomá" zkouška toho, jaké to je píchnout si pervitin..vsadím se s Vámi o cokoliv, že po shlédnutí videí/ přednášky nebudete litovat času, co jste u toho strávili ,))a abych nezapomněla..

SDÍLEJTE, PŘEPOSÍLETE KAMARÁDŮM A ZNÁMÝM atd..

je to důležité..protože jak si jednou zničíte zdraví..nikdo vám ho už do pořádku nedá, Bohužel!:( - třeba právě toto video někomu zachrání život!)
(je to špatně ozvučené, ale myslím, že to nějak zvlášť nevadí;)..další díly přednášky v Celém článku.

11.3.2012 / I Love Him . ♥

12. března 2012 v 0:10 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
nikdy jsem k nikomu necítila to, co k němu. nikdy jsem nebyla tak zamilovaná! jsem tak neuvěřitelně šťastná. sobota byla úžasná. konečně se mi vrátil po týdnu z Rakouska. já byla úplně mrtvá a nebyla se mnou nic moc zábava, ale byla jsem šťastná, že jsem vůbec s ním. doufám, že on taky.)
uvidíme se zas kdoví kdy. přes týden nemám vůbec čas, bo kdybych mohla jsem s ním pořád! mám treninky + škola :/ (haha, blbě jsem si vybrala - jsem na 5. nejtěžší střední v republice..jde to celkem poznat no, žádná sranda) tak víkend.)) škoda že nebydlí blíž. aspoň na pár minut bychom se viděli každej den)) jenže to je to je jen kdyby..
Tumblr_lz78nouy5d1qkckbpo1_500_large
zítra škola pohodička, jen přednáška, po obědě fyzika a domů..odpadlo nám to, yahoo, konečně jednou)) jinak je pozměněný design. tak snad spokojenost..ještě menu..mě se to tak líbí ♥. mějte se krásně, nevím, kdy zas stihnu napsat;)

4.3.2012 / Pořád žiju;D

4. března 2012 v 14:35 | Claire Dalton, :* |  cool story, bro
vím, že jsem to tu teď ,,trošku" zanedbávala, ale to se změní;D neměla jsem čas kvůli škole na nic. navíc do toho mám trenály, takžee..neříkám, že tu bude každý den něco, ale zas když bude víc času..přidá třeba 2-3 články za den..
včera ples gymplu. haha, PARTY HARD s čubou ♥. Klárinka moje. miluju jí!! potkala jsem pár lidí ze základky. fajně bylo:) zjistila jsem, že mi hrozně chybí..těším se na slučák. musí to vyjít, ne zas jak loni, kdy to bylo v dobu jak jsem byla v Itálii. bombaa. příští týden pokračujem:D miláč mi odjel na hory...neuvěřitelně mi chybí:(

taky tak nenávidíte delší odloučení od vaší drahé polovičky?

teď mě čeká škola(:/), pak vana a filmy + litry čaje a popkorn♥. někdy nejsou ty neděle tak špatné.))
kdo chcete můj FB, tak TADY PŘIDAAT!!
předplesová. kvalita webkyy.))