Duben 2012

plány na dnešek..

28. dubna 2012 v 14:43 | K. :-* |  cool story, bro
nějak se mi nechce psát dlouhý článek, takže to vezmu stručně..to nejhorší ve škole je za mnou (SNAD) a teď 4 dny volna. moje plány na dnešek jsou následující..
ODPOLEDNE:
• 30 minut posilování
• sprcha
• odpočívání na balkóně s povinnou četbou (Paní Bovaryová - kdyby vás o zajímalo:D)
• udělám si konečně pořádek v počítáči + natáhnu si píísničky do mobilu ))
• návštěva babičky

VEČER:
• procházka se psem
• s láskou (??) nebo doma u filmů
..večer nebo zítra tu můžete čekat článek HOTEL Paradise - 2. část ))
with love K.:-*

ne vždycky je všechno podle našich představ..

21. dubna 2012 v 15:59 | K. :-* |  cool story, bro
katastrofický týden mám za sebou, ještě mě čeká pár písemek a WELCOME HOLIDAYS!! známky hrozné.. sem tam se něco povede, ale to mi průměr moc nevylepší.. jebat školu!:D dělám co můžu a nemíním se kvůli takovým blbostem ještě víc stresovat. známky nejsou všechno (!!) a to že máte 4ky neznámená vůbec, že jste o něco míň chytří než jedničkáři..je to jen o tom, jak moc se dokážete tomu učení věnovat, jestli vás to baví a máte motivaci..například takový Einstein... ve škole pomalu propadal a kam to dotáhl on a kam ti frajeři s jedničkama..chmm?:D dost o škole..
včera M. a M. slavili dvojité narozeniny.. skončilo to tak, jak by nikdo nečekal.. snad to nebude ještě horší, než je to teď.. nemůžu vám říct, co se stalo, protože je to moc osobní, ale musím teď B. a hlavně K. držet palce.. nezasloužili si to.. narozeniny zkažené, hodně lidí zklamaných..slzy..nic z toho tam nemělo být..někdy věci dopadnou přeně naopak, než bychom chtěli.. je taky pravda, že v nouzi poznáš přítele..holky měli tu možnost zjistit, kdo dá přednost zábavě před nimi..to pak nejsou kamarádky..když tu pro vás nejsou v nejhorším..nic pozitivního na včerejšu asi nenajdu..proto si udělám klidný dnešek..
musím si tu kompletně celý pokoj uklidit, dám si horkou vanu, uvařím si čaj, možná něco uvařím nebo upeču a lehnu si k filmu..a zítra za láskou :* - bože, jak on mi chybí..

465467846515465 učení !!

14. dubna 2012 v 23:35 | K. :-* |  cool story, bro
už mi z toho učení doslova hrabe. (!!) od té doby co jsem dneska vstala, nedělám nic jiného než školu. učitelé se totiž posrali (pardon za ten výraz, ale jinak už to ani říct nejde) a dali nám na každý den následujícího týdnu minimálně 2-3 písemky + úkoly (např. matika - 60 příkladů a spousta dalšího) do toho ještě velká písemka z matiky, která mi rozhodne o známce..joo všechno to krásně stíhám no, haha - ironie. mám toho už po krk. jsem ve stresu že nic nestíhám, když nemůžu něco najít, nebo mi něco nevychází nemám daleko k tomu, abych začala házet s věcma..do toho si rozdupnu půlku psacích potřeb (FUCK) a praštím se do hlavy o patrovou postel. normálně bych se tomu zasmála, ale když jsem nevyspalá, nervózní a protivná dokáže mě to tak akorát nasrat. do toho ten debilní ,,pátek 13tého". - nejsem pověrčivá, ale tohle byl fakt idiotskej den. všechno co šlo, tak se zkazilo (skoro všechno spíš, ale i tak..) přísahám, že jestli přežiju tenhle týden - jsem fakt machr.
příští pátek si hodlám jet po škole pro nový botky - na podpadku samozřejmě:)) objevila jsem je včera s holkama v shopinu, tak snad budou mít moje číslo a mamka dobrou náladu, aby mi na ně dala:) jsou fakt nádherné - a hlavně se musím něčím po tom hrozném týdnu odměnit, pokud teda tšechny ty testy a zkoušení úplně nezkazím (ale to snad ne - když se teď celkem dost učím:)) - tak mi držte palce, ať mi to výjde ))
vám přeju klidný a odpočinkový zbytek víkendu a taktéž pohodový školní týden!:)
with love K. :-*

12.4.2012

12. dubna 2012 v 17:19 | K. :-* |  cool story, bro
to počasí dneska - to je hnus velebnosti!:D
ve škole nuda, venku hnusně - joo mám se fajn:D na zítřek nějaké to učení zvysoka .. nebudu dělat.:D takže si půjdu uvařit velkej hrnek zelenýho čaje s broskví, zapnu Hotel Paradise - zkouknu všechny díly za tento týden a bude mi fajn!:) večer se musím dokopat ke cvičení, protože už po třetí jedu odznova.:D ne že bych byla líná, nebo tak..:D
jinak dneska po škole jsme byli s Klárinkou v lékárně - chtěla si koupit Aknecolor. já abych nebyla pozadu, tak jsem do toho šla s ní - chtěla jsem si ho koupit už dávno, ale nikdy se mi za něj nechtěli dávat peníze. až když jsem slyšela tu chválu, tak jsem neodolala.:D snad to i na tu moji ,,super" pleť zabere, protože jinak už asi nic.:D navíc mi po tomto nákupu zbylo 7 korun, za které jsem si koupila koblih a teď zas můžu jít žebrat k mámě.:D jdu na ten Hotel - tak pěný zbytek čtvrtku přeji!:)
..článek pro Vandiika :-* ..tak snad jsem tě uspokojila honey ;D
with love K. :-*

one MONTH with honey :-*

10. dubna 2012 v 20:50 | K. :-* |  cool story, bro
dneska je to přesně měsíc, co jsme se zlatíčkem spolu (ale už je tonějakej ten pátek co se známe a co je pro mě TOP). pro někoho je měsíc směšná doba a pro jiného je už 14 dní rekord.. pro mě je to zatím nejlepší část mýho života. ON je nejlepší část mýho života !!

Tumblr_m0h7ycllxd1r7u0nlo1_500_large

Je totiž fajn mít někoho, o koho se můžete kdykoliv opřít - kdo je tu pro vás ve dne v noci ..je fajn mít někoho kdo zná vaše nedostatky, ale i přesto se k vám chová jak kdyby jste byli dokonalí, je fajn když máte někoho kdo vám píše SMSky na dobrou noc a ráno vám popřeje krásný den, je skvělé najít někoho, kdo je úplně jiný než vy, ale přesto se k sobě dokonale hodíte, není krásnější pocit, než když vás chytne za ruku i před svými kamarády a vášnivě vás políbí, je krásné se ráno probouzet s pocitem, že je tu někdo, koho milujete a on miluje vás..Jsem neskutečně šťastná, že někoho takového mám a co vím určitě je to, že se ho za žádnou cenu nevzdám. MILUJU a jen tak milovat nepřestanu :-* doufám, že on to má stejně (!?)

422237_3056902992564_1563038179_32880608_1292705294_n_large
with love K.

TOP z Hlasu Československa

10. dubna 2012 v 8:40 | K. :-* |  best of music
dávám vám tu takový výběr z toho (podle mě) nejlepšío z přímého přenosu..

Juraj Zaujec - Držím ti miesto (Pavol Habera)
- jako jeden z mála neměl anglickou písničku a myslím si, že se mu to celkem vyplatilo)
- má krásný oči!
více videí v celém článku..

9.4.2012 / Velikonoce.

9. dubna 2012 v 18:04 | K. :-* |  cool story, bro
tak co, slavíte nějak dnešek, nebo je to pro vás den jako každý jiný?
u nás to vypadalo asi takhle..kolem deváte u nás začli zvonit nejdřív sousedi, pak bratranci, pak zase sousedi a nakonec jsme se na nějaké otevírání vykašlali.:D jelikož u mě spala Klárinka, tak jsme se obě váleli do 11:45 v posteli..takže nás všichni mlátili přes peřinu. nezájem.:DD jinak jsem se dneska chtěla učit, ale nějak se nezadařilo po těch pěti dnech volna..asi smůla no:D jsem neuvěřitelně líná..naliskala bych si:D za chvilku si půjdu uklidit pokoj, nachystám si věci do školy, vykoupu se a dnešek zakončím asi u dalších dílů Misfits.))
JAHODY SE ŠLEHAČKOU . ♥ - milujuu.

7.4.2012 / saturday night.

8. dubna 2012 v 1:05 | K. :-* |  cool story, bro
večer s láskou ♥. ten nejlepší den z celých prázdnin. (tyhle prázdniny jsou celkově úžasný!) je nemocný, takže až do středy bude doma. doufám, že se zítra zas uvidíme.)) znáte to ne? ty dny co nejste s Ním nejsou moc o ničem..jakmile s ním strávíte aspoň chvilku..hned je všechno lepší - obzvlášť vaše nálada!)) to jak se na sebe těšíte, ten pohled co nedokáže udělat nikdo jiný..ta zamilovanost!
dívali jsme se na Rychle a zběsile..bylo to na Primě..přísahám, že tyhle filmy nejsou pro mě.:D sice nejsem na romantiku, ale na to jak jsou všichni prostřílení a vypadají jako cedník - na to mě taky zrovna neužije.:D každopádně bylo fajn.)) miluju ty jejich témata. faktžejo!:D teď jdu posilovat (v 1 v noci - to jsem v pořádku:D) a půjdu spát.))
nová mikina ↑ jedna z těch věcí obědnaných z netu jak jste chtěli vyfotit:)

budete slavit nějakým způsobem Velikonoce, nebo to jde mimo vás?The Vow / Navždy spolu.

7. dubna 2012 v 15:22 | K. :-* |  other things
dneska jsme byli se ségrou a s rodičema v kině na filmu The Vow (Navždy spolu - co to je sakra za překlad?:D)
je to jeden z mála romantických filmů, který se mi fakt líbil. romatické filmy nemám tak obecně ráda kvůli tomu, že vždycky už na začátku vím, jak to skončí a příjdou mi tím pádem o ničem..všechny jsou stejné a hlavně hrozně nerálné ..u tohoto filmu mi to tak nepřišlo:) naštěstí. určitě nelituju, že jsem za to ty peníze dala (no dala je spíš mamka, ale víte jak..:D)
hraje tam Channing, kterého ze všech herců milju snad nejvíce a i Rachel Mc Adams v roli Paige byla skvělá.))
já u filmů normálně moc nebrečím, ale tohle mě vzalo))..hrozně hezký děj s božím koncem, určitě DOPORUČUJU se na něj podívat!

HOLIDAYS.

5. dubna 2012 v 17:33 | K. :-* |  cool story, bro
konečně prázdniny . pospala jsem si pěkně do jedné)) konečně jsem dospala to, co přes týden nesíhám. s tím cvičením jsem to nedodržela, takže budu muset začít odznova! děkuju vám, že jste mi pochválili postavu - i já jsem s ní spokojená..cvíčím proto, abych si ji udržela, NE anych zhubla..já jen aby bylo jasno.)) teď se půjdu chystat a v 6 pěkně s Verčou na kolečkáče.)) jinak došlo mi nové oblečení, co jsem měla objednané z netu, takže si je půjdu konečně vyzvednout - natěšenost.)) na dnešek tu spala Klárinka a já zítra zas u ní)) v sobotu bych chtěla jet nakupovat věci na jaro - takže Brno, zase..a večer za Davčem) neviděli jsme se celej týden, protože je nemocny:/ už se na něho neskutečně těším!:)
TOMIIII !! ♥
PS: mám v p*či blbé kecy závistivých idiotek, co jsou samy nezadané, ale ostatní komentují od rána do večera - raději si najděte toho vašeho pana dokonalého (který neexistuje, a i kdyby - takovou blbku by nechtěl) !! a neřešte někoho kdo se na váš názor neptal! FUCK YOU BITCH.!:)))))
Tumblr_lsmaj9knhg1r2o9uko1_500_large