Květen 2012

27.5.2012

27. května 2012 v 12:30 | K. :-* |  cool story, bro
Tumblr_lznjzt3kwi1r5rs3xo1_500_large
byly tu dotazy ohledně broučkových narozenin. bylo mu 17, mi je 16:) a chtěli jste i fotku, ale bohužel vás sklamu - žádnou spolu za ty 2 a půl měsíce nemáme:D :/ nebo máme, ale v kamošově mobilu a ten mi je ještě neposlal:) taakže, chvilku strpení..určitě nějakou vyfotíme a pak vám ji tu dám!:)
včerejší večer tradičně strávený s Láskou a dalšíma. zase bylo dobře..moc dobře :* to jsou přesně ty chvilky kdy zapomínám na to, že mám známky totálně dojebané, že mám kvůli toho doma peklo..že se něco nedaří a oni se hádají..to jsou ty chvilky, kdy jsem opravdu šťstná už jen za to, že můžu být s nima. a hlavně s Broučkem mým nejmilovanějším. měli jsme jet na ohně, ale nějak se nesehnal odvoz, tak jsme zůstali venku.)) nevadí mi to, jen jsem chtěla vidět smraďochy ze třídy, kteří na těch ohních byli..ale nevadí, snad příště. ON má přednost, zvlášť když jsme se kvůli toho, že mám zarach zase dlouho neviděli/
co dnes? ráno mě probudila vosa, která mi asi 15 minut kroužila kolem hlavy a pak si milostivě sedla na polštář, což mě donutilo vstát. dík voso, seš fakt kámoš..však já nepotřebuju spát, kdeže. na oběd jsem nám se ségrou chtěla udělat párky v rohlíku, ale jeeje. nemáme ani párky ani rohlíky.:D tak máme klobásy s chlebem. love it ani nevíte, jak já zbožňuju jídlo:D. po oběděmě čeká slohovka na téma: Poslední člověk na Zemi seděl sám ve svém bytě. Někdo zaklepal... dokončete příběh, takže tak. nee že by se mi snad chtělo.:D

matika + úklid.

24. května 2012 v 20:46 | K. :-* |  cool story, bro
dneska extrémě otravný den.:D měli jsme pouze 3 hodiny, ale já na tu první stejně zaspala, takže jsem se tam objevila jen na dvě matiky a šla jsem zas pryč.:D po škole jsme jeli s T. do města - koupila jsem si takový ten gumový obal na mobil - je boží a zítra budu mít ještě navíc fólii na dispej a mobil bude jako nový:) jediná moje radost dneska.:D domů jsem přijela něco kolem půl 2 a kupodivu jsem ani nezapla počítač a pustila jsem se do počítání matiky na zítřejší test.
Tumblr_m0sfd8vk3j1rq3a82o1_500_large
jelikož jsou moje známky nepěkné a maminka má dojem, že na všechno s prominutím se*u, tak už mám 14 dní v kuse zarach!:/ (kromě minulého víkendu) opravdu zábava být zavřená doma, když je tam tak krásně. aspoň jsem si zase jednou po 135465435 letech stihla uklidit pokoj. ale, chybí mi miláč. bude mít narozeniny, takže zítra mu jedu pro dárek..snad objevím něco vhodného, sice už mám nějakou představu, ale stejně to s mým štěstím nebudou mít:)
Jedna láska a svět, kdybys to řek..je to důležitý na kone i na začátek. One love, one world..♥
v sobotu možná pojedu na ohňostroje, pokud se zadaří přemluvit mamku..teď se jdu dívat na ordinaci, dám si vanu a půjdu si lehnout - zítra na 8, fuuuj vstávat v 6:/
299818_293027187382930_163251197027197_1161839_1437163645_n_large
with love K:-*

21.května 2012

21. května 2012 v 19:30 | K. :-* |  cool story, bro
Tumblr_m2legwkvqp1qd1d32o1_500_large
nic se mi nechce ..ani tu psát a ani se učit.:D:/ zíta píšeme chemii, učila jsem se ale už na to jebis..je to na nic. stejně umím kulové.:D dneska jsem si dělala pořádek v PC a ty fotky co jsem našla - boha, jak jsem to vypadala?:D no nic, nechme staré fotky tam kde jsou a hodím vám tu jednu aktuální (nemám tak krátké vlasy mám je dané dozadu ))
jinak odpoledne strávené hledáním psa po městě (yahoo zábavička jak má být! zasrátý pes :D - hodinu jsem jezdila kolem města na kole než se ten smraďoch uráčil vrátit domů) a pak jsem si psala s láskou :-* byla jsem s ním celý víkend a už mi zas chybí..ségře tu hraje ,,som na tebe závislý" a u toho si uvědomuju, že je to přesně můj případ.. venku vedro celý den a teď to vypadá na bouřku, bombaa, ale aspoň se bude fajně usínat.)) za chvlili si půjdu nachystat školu a pak Hlas ČS! konečně už, když to včera nevyšlo - joo, nikdo by se jim na to nedíval, smůla.:D
423663_366992659995240_100000535274504_1265624_2140532708_n_large
with love K:-*


20. května 2012

20. května 2012 v 14:35 | K. :-* |  cool story, bro
Img_4802lol_large
pěkně tu na to kašlu..jak jste si mohli všimnout. návštěvnost kolem 20ti lidí denně..bombaa.// přemýšlela jsem, že blog smažu, ale jak se znám - do týdne bych založila jiný a to nemá cenu)) taakže..zůstávám a budu psát častěji. budu přidávat hodně písniček, filmů a taak..ne jen deník.)) ..celý víkend s láskou(♥.) a dalšíma. grilovačka, filmy, sranda - prostě boží víkend.)) ani jeden den jsem nespala doma, mamka měla radost:D teď si tu trošku pouklízím, půjdu za babičkou, ven se psem, nachystám si školu,hodím vám tu nějaké songy a večer Hlas Československa!:) zatial..
Swagcouple_large
with love K:-*

Hotel Paradise / Part II.

8. května 2012 v 20:26 | K. :-* |  other things
už asi 64941541568x jsem vám slíbila druhou část článku o Hotelu Paradise a konečně jsem se k tomu dokopala.:D uvidíte, jak se během těch uplynulých týdnů změnil můj názor na jednotlivé soutěžící.. doufám, že vás to zaujme stejně jako ten první článek (tolik komentářů jsem ani nečekala:D - ale jsem za to samozřejmě ráda..minule jsem tu měla pár komentářů ve smyslu, že ty lidi nemůžu soudit podle toho, jak se chovají v televizi ( joo je mi jasné, že se každý před kamerami chová jinak než v normálním životě) ALE - podle čeho je mám sakra soudit, když je jinak neznám?:D s tím museli počítat, když se do HP hlásili, že si o nich lidi udělají obrázek podle jejich chování v Hotelu..

HOLKY

Jana Zezulová, 19 let
na ni jsem svůj názor moc nezměnila. ona je taková ,,Kelišová" Hotelu Paradise. všechno ví, všechno slyší, o všem má nejlepší přehled - chvílemi je ta holka na vyliskání. HALOOOO pipina.:D ale má krásné vlasy a štěstí, že je taková roztomilá, že jí každý hned odpustí.:D
Zuzana Plačková, 20 let (vyřazena)
Zuuza (a teď mi tvrďte, že není krásná!) Bohužel už v hotelu není, kvůli vlastní blbosti - je to škoda, podle mě tam dělala největší šou, byla zajímavá, zábavná.. kvůli blbým vlasům, moc to řešila - já vypadat jak ona, tak si pískám i s vrabčím hnízdem na hlavě:D
Diana Vagoová, 21 let (vyřazena)
ještě, že už je venku..fak jsem ji neměla ráda, co víc říct..
Klaudia Chlustinová, 23 let (opět vyřazena)
už je podruhé venku z hotelu..nevím, mi nijak nevadila, ale ani jsem jí nefandila..pro mě taková spíš nevýrazná, tichá slečna, kterou tam ale kromě Romea neměl moc nikdo rád..myslím, že ti dva jsou podobné povahy a předpokládám, že jim ten jejich vztah ještě nějaký ten pátek vydrží..sice jsem ani jednoho z nich neměla zrovna v lásce, ale tohle jim přeju:)
Nela Slováková, 22 let
ze začátku mi byla Nela ze všech nejmíň sympatická, ale jak to tak bývá - ten kdo vá je nejdřív nejméně sympatický se stane vaším oblíbencem..u Nely to mám stejně..jí jediné, bych tu výhru fakt přála.. hodně lidí o ní tvrdí, že je to panovačná mrcha - joo, též mi tak zezačátku připadala, ale teď vůbec..ona je jen taková, že si nenechá, s prominutím, srát na hlavu a umí si stát za svým názorem .. v tom ji obdivuju..navíc je hrozně krásná:)
Nikol Trojanová, 21 let
Niky - takový sluníčko Hotelu Paradise..je fakt zlatá - na všechny milá, vstřícná, nerada se hádá.. prostě takový ten člověk, co je u všech oblíbený.. má to své pro a proti, ale já jí třeba závidím tu vlastnost, že si na každém člověku najde to dobré:)
Natália Šestáková, 25 let
nemám jí ráda, ani nevím proč..je v pohodě, ale prostě mi nesedla :D znáte to, ne? akorát s tím Rockym..je mi jí líto. myslím, že se do něj zamilovala, i když si to nechce přiznat.. ale je to kluk no, co od nich čekat jiného.. jde, tam kde ho to nejvíc táhne.
Tereza Flossová, 22 let
neinteligentní, sprostá jaryna.:D tak bych to řekla.. nevím co víc o ní..doufám, že se v Hotelu už moc dlouho neohřeje :)
Daniela Trojanová, 20 let
na první pohled mi byla hrozně nesympatická. přišla mi namyšlená..teď už se mi zdá v pohodě. je hezké, jak si umí stát za svým názorem. příjde mi ale nespravedlivé, že jsou s Niky v Hotelu zároveň.

KLUCI - budou příště .))


5.května 2012 / just enjoy life

5. května 2012 v 13:15 | K. :-* |  cool story, bro
přeji krásné ,,ráno" :D asi před deseti minutami jsem vstala, a to jen díky tomu, že mi volala mamka (která mimochodem není až do úterý doma, takže volnej barák a můžem si dělat co chcem - YEES!:D ) jinak bych si vyspávala tak zhruba do 2.:D včera jsem byla s láskou a jeho kamarádama - klasika.. a bylo fajn :)) já zas mezi samýma klukama, johoo už chytám ejich ,,nářečí" a to není dobré.:D teď si půjdu dát vanu, uklidím si tu svoji kůlničku na dříví (tak to tu teď vypadá), naobědvám se, podívám se na nový díl Hotelu Paradise (a pak vám napíšu ten tolik slibovaný článek:D) a pak mě čeká povinná četba - nuuda :/ ale musím no..jinak včera hokej - neviděla jsem no.:D tak třeba jindy.:D ale hokej mám ráda, ne jak fotbal kde lítají 90 minut po nesmyslně velkým hřišti za takovým jedním kulatým šaškem a myslí si, že když se dají za zápas dohromady 4 góly že je to asi zajímavý.:D ha, vůbec..zlatej hokej..jinak nezapomínejte a vzpomeňte si na ty hráče, co u tubohužel nejsou :( Jan Marek, Karel Rachůnek, Josef Vašíček, Palo Demitra a další..
,,neztrácej čas, užívej každej den, usmívej se bav se, splň si sen..
až se ti jednou před očima promítne tvůj život, ať je na co koukat, ať je plný kino, ať jsou vyprodaný lístky na měsíce dopředu, ať zavolá ti Spielberk, řekne: Tak já přijedu!"
,,..jsi náš kapitán navždy!" ..jak to slyším běhá mi mráz po zádech a v očích slzy.

1.květen 2012

1. května 2012 v 19:20 | K. :-* |  cool story, bro
máme tu první květen alias první máj - lásky čas :) líbání pod třešní, haha..zažili jste? já jo, teda ne pod třešní, ale to je mi jedno žee :) každá pusa, polibek, pohled od něj je boží ♥ . miluju HO a milovat budu ..a co vy ..

neuschli jste ??

včerejšek s láskou a jeho kámošema byl fajný. sice jsem si udělala trocha ostudec, ale to bych nebyla já, kdybych se zas nějak neztrapnila.:D ráno zas taký bolehlav, jak jinak že.:D ale za to já nemůžu, to má mistr M. na svědomí.:D hlavně že chrápal jak snad nikdo jiný nechrápe - také decibely.:D fajné pospaníčko..modřiny všude, koleno naražené, záda ruplé, ale klidně bych si to zopakovala, protože ti lidi jsou ZLATÍ - MÁM JE RÁDA ))
celá já - zrovna teď!!:D
jinak nevím jestli jsem vám to tu už psala, ale jak jsem měla ten hrozný týden ve škole, tak za to že jsem to uplně nedokopala jsem měla mít nové boty (podpadkyy.) - samozřejmě že ne jen za ten týden, byli potřeba i tak:D a už je MÁM !) koupila jsem si nakonec jiné než jsem původně chtěla, protože je neměli, ale jsem 100% spokojená..moje nové lásky..musím se pochlubit ..
PS: dlouho slibovaný článek o Hotelu Paradise bude zítra:)
with love K.:-*