Srpen 2012

new design, haha

28. srpna 2012 v 22:46 | K. :-* |  cool story, bro
Překvápko! nový design)) neměla,jse ho v plánu, ale což..chtělo to změnu, tak snad se vám líbí stejně jako mě (jsem fakt dobrá, haha-namyšlenec:D). opovažte se někdo mít podobný, neboo - i'll kill you ! :-* pusuu ..je růžový (to by jste samy nepoznaly, žejoo?) ..tu barvu mám teď všude ...

s těma videama, popřemýšlím..až bude nový foťák, hned tu něco přibude) a ten bude - ??? (nikdo neví) snad brzo..dneska jsme byli navštivit s K. našeho invalidniho kamaráda, který si pár týdnů poleží doma se zlomenou nohou. koloběžka je nebezpečnější než vypadá, tak se mějte na pozoru!:D hráli jsme hry na televizi a taak, znáte to ne..úplně to zbožňuju, zvlášť ty závodní hry-to je Moje!:D celkem mě to zmohlo, domů jsem přišla v 8 a už půjdu asi pomalu spát..brzo, že?:D když já celou noc na dnešek sledovala díly PLL, které jsem dřív nestihla a teď se nemůžu dočkat posledního))
a ještě nějaká ta písnička před spaním -absolutní Top!!
with love, K.:-*

nápad?

27. srpna 2012 v 21:19 | K. :-*
napadlo mě, že bych mohla na blog začít dávat videa. často totiž sleduju na YT různé vlogy, tutorialy, a taak..víte, ne?:)
co vy na to? bavilo by vás to?

To co chceš, tak za tím si běž:)

20. srpna 2012 v 0:04 | K. :-* |  other things
dream it,wish it,do it.
--------------------------------------------
Jsem zvyklá, že dostanu co chci:) haha, pěkné že? máte mě za rozmazlence? těsně vedle, no. každý má nějaký sen, něco, čeho chce za každou cenu dosáhnout..někdy si říkáte, že to nejde. nemá to smysl, je to jen ztráta času. a pak uděláte chybu. jakou? že to vzdáte. smíříte se s tím, že to prostě tentokrát nevyšlo.. BLBOST! když tuhle část vynecháte, jednou k tomu cíli dojdete, ať už je to cokoliv. kluk, škola, prostě co vás napadne..ono je pravda, že když se chce, všechno jde! až na vyjímky samozřejmě (například zdravotní stav svým chtíčem asi neovlivníte, bohužel)..u mě to tak vždycky bylo..když jsem něco moc chtěla a byla jsem kvůli toho schopná udělat téměř cokoliv, vždycky jsem dostala, co jsem chtěla..nebylo to hned, ale chce to trpělivost - trpělivost přináší růže. haha. že už jsem s těmi příslovími otravná? jsou pravdivá no;) jsou lidé, kteří nemusí téměř hnout prstem a okamžitě mají všechno, co jim ostatní na očích vidí..ze začátku by to bylo pro každého příjemné, ale uznejte..není to nuda? (jo, teď si možná řeknete, že ne, ale přitom..no nic..nechám vás při tom:) já osobně mám mnohem větší radost z toho, co získám jen já,SAMA. občas má každý chvilku, kdy má chuť se vším praštit..a víte co mi přitom pomáhá? věty..co to melu? jo jistě, věty..motta, citáty. co třeba: Nikdy to nevzdávej..nebo..Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry (TOP) a tak..a co z toho plyne pro vás?..
dream it,wish it,do it. ať už toužíte po čemkoliv! (pro neznalé angličtiny - sni o tom, přej si to, udělej to! :)
166ab92834c5_large
Tumblr_m0mw9ijyns1r2s2lho1_1280_large
a co vy? jdete si za svým?.. nevadí vám jít i, jak se říká, ,,přes mrtvoly!?
with love K.:-*

do you believe in True Love?

13. srpna 2012 v 14:08 | K. :-* |  other things
co je to vlastně láska? pro mě je to něco, co má v mém životě jednoznačně nejdůležitější roli..není moc lidí, které bych opravdu milovala. miluji svoji rodinu, i přesto, že není možná úplně ideální, neměnila bych! díky nim jsem taková ,jaká jsem a za to jim můžu jedině poděkovat:) dá se říct, že tahle láska k rodině je vlastně ,,vrozená"..rodiče milujeme už od malička a jen těžko tohle pouto vymyzí..no řekněte, kolikrát vám už třeba rodiče řekli takové věci, které by jste ostatním jen těžko odpustili, ale v jejich případě na to zapomenete za pár dnů..ale bohužel i tohle se může pokazit:/
Tumblr_lxa7wph07p1qckcjqo1_500_large
pak je tu láska k přátelům..já mám dvě kamarádky, bez kterých si nedokážu svůj život představit. jednu z nich jsem přestala po základce vídat, ne úplně, ale vidíme se tak dvkrát do roka a to je fakt málo:/ ale co je podstatné..nic se nezměnilo v tom, jak ji beru. pořád je pro mě TOP. ta kamarádka, za kterou bych dala ruku do ohně (love U K.)..pak je tu M., kamarádka, kterou znám už od svých 3 let. neskutečná doba..strávila jsem s ní 13 let, ví o mě téměř všechno..už takovou dobu se spolu bavíme a nebyl den, kdy bychom se pohádali..neskutečné, že?? 13 let bez hádek..jsem šťastná, že mám někoho takového..kdybych měla porovnat dvě svoje nejlepší kamarádky, nemají moc společného, ale je tu jedna podstatná věc, která je spojuje..NIKDY mě v Ničem nezradily. můžu jim 100% věřit a to i ony mě!:)
a konečně se dostáváme k lásce ke klukovi popř. holce..říká se, že každý má na světě člověka, který je stvořen přímo pro něj..taková ta ,,druhá polovina" :) ne každý má to štěstí a najde ho..já bych řekla, že už jsem ho našla. ano, je mi 16 a vám asi nepříjde nic vtipnějšího, než když člověk v mém věku, říká, že našel někoho, s kým zestárne..je pravda, že to zní trošku naivně a často to lidem nevýjde, obzvlášť, když jsou tak mladí..ale kde je psáno, že to nevýjde zrovna nám? ;) známí od mých rodičů jsou spolu od 16ti let.teď je jim 40 a pořád vypadají, jako by spolu chodili měsíc..tím myslím takové to nadšení z toho druhého, to, že můžete být s ním..ta krásná slova a pohledy, které mluví za vše..mají jeden z nejkrásnějších vztahů, co jsem kdy měla možnost vidět a to jsou spolu jednoznačně nejdéle:) co mi na to řeknete, pořád je to blbost a moje naivní představa? jistě mají občas také špatné chvilky, ale co je důležité - vytvořili rodinu, ve které vyrostly dvě láskou zahrnuté děti..a to je podle mě to nejkrásnější, čeho v životě může člověk dosáhnout..skvělá práce, velký plat, nový dům..to vše už jsou potom jen třešničky na dortu:)) je jasné, že každý má životní cíle jiné..ale ten můj je přesně takový:) a proč si vlastně myslím, že jsem našla toho, s kým chci být napořád?..za poslední už skoro rok není vteřina, kdy bych na něj nemyslela..jedině on mi dává ten pocit, že jsem jedinečná, že jsm pro něj skvělá přesně taková jaká jsem..nechce na mě nic měnit (a to ani já na něm), můžu mu říct cokoliv a vím, že si to nechá pro sebe, vždycky se mi se vším snaží pomoct, i když třeba né vždy ví jak:) ..co jsme my dva spolu, změnila jsem se..říká mi to spousta lidí z mého okolí, včetně mojí mamky..změnila jsem se k lepšímu. ON mě zěnil k lepšímu!:) už nebývám bez důvodu protivná, neurážím se kvůli každé pitomosti a neberu si všechno osobně. většinu času mám skvělou náladu a skoro nic mi ji nedokáže pokazit..jsem opravdu šťastná:)) mohla bych takhle pokračovat ještě hodiny, ale nebudu to protahovat..prostě ho MILUJU a vždycky budu!:-*

a jak to máte s láskou vy?

with love K.:-*

Work hard, play hard

8. srpna 2012 v 19:30 | K. :-* |  cool story, bro
What doesn't kill you, makes you stronger
--------------------------------------------------------------------------
ne že bych měla nějaký volný čas že:D buď jsem v práci (umývám okna na benzínce. jen tak pro informaci:D - fajná práce, ne že nee:D poznáte, jací jsou lidi kreténi:D ale i naopak:) abych někomu neukřivdila..) a nebo jsem s láskou a nebo někde lítám po venku a tak..však to znáte. dneska mám den pro sebe..teda spíš večer pro sebe už jen;D vidím to na zkulturnění mého věčně zabordelařeného pokoje..držím světový rekord v rychlosti dělání nepořádku, haha:D dále nějaký film (mimochodem, včera jsem se dívala na film: Chlapec v pruhovaném pyžamu. - jeden z nejkrásnějších filmů vůbec:) takže pokud vás zajímají filmy o druhé světové, tak jedině doporučuji;))
po filmu si udělám nehty, poupravím nějaké fotky co se mi nahromadily a pak si půjdu lehnout se sluchátkama v uších:) není nad klidné večery sama se sebou:) ne, že bych byla nějaký vlk samotář, ale jednou začas to potřebuje snad každý.:D
,,Vzpomínam si na ty doby, kdy jsem chodil hrávat pogy. Sbíral hokejisty a na svý první skejtový boty. Hrávali jsme beyblade, sledovali pokémony. Punčocháče a kšandy, byly trendy týhle doby. Četl jsem knížky, typický pro děti
O ztraceném štěňátku, O letádelku Káněti, Honzíkova cesta a Školák Kája Mařík. A sledoval v kuchyni co moje máma vaří. Hrál jsem si na power rangers, furt jsem křičel morfuju, prošel hvězdnou bránou, s Goa'uldama teďka bojuju. Přes den jsem byl Spiderman a v noci zase Batman. Usínal jsem v posteli jen s rozsvíceným světlem.
Obrovská představivost a žadný trápení. Neexistovalo nic, co by bylo nemožný. Bál jsem se čertů a v Ježíška jsem věřil. Vy máte jen facebook, a já si dětství užil";)

Sweet home

7. srpna 2012 v 1:25 | K. :-* |  cool story, bro

víš, že jsi ji ublížil, když tě začne ignorovat.))

i am back, haha! Itálie byla fajná, ale dovolené s rodiči už nejsou co to bývalo - to asi znáte, takže co si budem;D ..ještě, že tam byla segra. fotky stojí za kulo:D, teda spíš ta naše společná (rozmazaná prý:DD), ostatní jsou dobré..tu je malá ochutnávka.
já a Barunaa (nevlastní sestra) :-* jsem ta s tím drdolem.
Rakousko..
Itálie - město ??
první pohled na Elbu z trajektu
nejkrásnější místo ))
pláž u našeho kempu, kde jsme se ségrou trávili většinu dne..
co říct? byla to boží dovolená a jsem vděčná za to, že každý rok můžeme jezdit k moři, protože né každý má tu možnost:)) ale už jsem ráda, že jsem doma. teď už budu přidávat často, tak se těšte na články..mám spoustu nápadů;)
with love K.:-*